BERSALTYNA www.bernsky-salasnicky.wz.cz  
.:NAŠI PSI:. .:ŠTĚŇATA:. .:NÁVŠTĚVNÍ KNIHA:. .:FOTO:. .:KONTAKT:.

Máme štěňátka vrhu L. Pejsek je dosud nezadaný. Více zde *** Máme štěňátka vrhu L. Pejsek je dosud nezadaný. Více zde
.:Home:.
.:Co je nového:.
.:Něco o nás:.
.:Standard:.
.:O plemeni:.
.:Poznatky a rady:.
.:Odchovy:.
.:Statist. odchovů:.
(pdf)
    

Nový vzhled našich webových stránek již brzy

Výsledky ankety jasně ukazují, že valná většina z Vás (77%, 134 hlasů ze 175) by uvítala změnu designu našich webových stránek. Proto jsem se rozhodl, že Vaše přání splním a spolu se svým kolegou jsme pro Vás připravili dvě možné podoby, ze kterých Vy, naši čtenáři, vyberete tu pravou a jedinou podobu našich stránek www.bernsky-salasnicky.wz.cz!
Teď tedy k samotným variantám. Jak už jsem říkal, podoby máme dvě. Jelikož se jedná prozatím pouze o návrhy, stránky nejsou kompletní a odladěné po programátorské stránce. Může se tedy stát, že se budou pomaleji načítat nebo nenajdete všechny kategorie a taky odkazy nemusí být funkční. Obě varianty tedy prosím hodnoťte s rezervou. Při rozhodování tedy vemte v potaz především grafické zpracování a umístění ovládacích panelů. Je velice pravděpodobné, že v průběhu hlasování se budou obě varianty mírně měnit. Především uvažujeme o zobrazování novinek přímo na titulní straně.
Hlasování pro první nebo druhou variantu probíhá na těchto stránkách vlevo v anketě. Můžete také hlasovat přímo u jednotlivých verzí a ohodnotit jejich vzhled jako ve škole:-) Váš názor nás zajímá, a proto se nebojte zaslat svůj příspěvek s Vašimi návrhy či změnami k oběma možným variantám zde.
A teď už hurá do hlasování!

Váš team BarBar

První verze zde Druhá verze zde

měřeno od 26.7.2006


www.happydog.cz
správce webu: sergejbubko
aktualizováno 4.února 2008