DOPORUČUJEME
zpět

BENNY WEI-WEI - IN MEMORIAM 27.4.1999 – 20.6.2012

nahled obrazku Narozena: 1999 DKK 2/2
Matka: Daika Dartei DKK 0/2
Otec: Bruno Vapi DKK 0/0
Bonitační kód: 535 ANS 45C Průkaz původu
vzhledem k dysplazii kyčelních kloubů byla uznána jako chovná II

Fotogalerie: zde

Zakladatelka naši chovatelské stanice s kohoutkovou výškou 64 cm. Na výstavách vždy výborná, nejednou s umístěním, dokonce i ve třídě veteránů.

Týnečka byla přísná ale velmi výborná, spolehlivá a velice čistotná matka a vůdce celé naší psí smečky.Fena s velikým srdcem. I přes její DKK 2 dávala potomky s negativní DKK i DLK. Tato fena dala velmi pěkné, hodně mohutné a výstavně velmi úspěšné potomky, kteří se nám rozutekli po celé naší republice, do Polska a na Ukrajinu. Vzhledem k velmi pěkným štěňatům z vrhu B jsme opakovaně kryli se psem CH. Bady Vislavské údolie. Bohužel po vrhu E jsme museli kastrací ukončit její chovnost, ale nelitujeme toho, neboť některé její děti nám dělají velkou radost a dobrou reklamu naši chovatelské stanici na výstavách, čímž bych chtěla jejím majitelům poděkovat. O kastraci fen po skončení chovnosti jsem četla, že tímto zákrokem omládnou. Musím potvrdit, že se po kastraci do ní nalila nová energie jako by se vrátila o několik let nazpátek. Jsme nesmírně rádi, že jsme měli to štěstí být majiteli této úžasné feny s velikým srdcem. Byla své paničce vždy po boku v dobách dobrých i zlých. Sdílela s ní radost , ale bohužel i smutek . Bylo mezi nimi velké, opravdu silné pouto a nebylo lehké se s Týnečkou rozloučit a vůbec se smířit s jejím odchodem. Neodešel jen pes, ale člen rodiny, který s námi žil nádherných 13 let v plné vitalitě. Poslední dva roky jejího života měla jen kapku problémy s artrózou v koleni a i přes její pomalu slábnoucí srdíčko, které způsobovalo její dýchavičnost, pomáhala své dceři a vnučce hrdě vychovávat jejich děti a ráda se proháněla s ostatními členy smečky po zahradě. Velké, několik dní trvající, horko zapříčinilo její náhlý srdeční kolaps a 20.6.2012 jsme se s naší věrnou a jedinečnou psí přítelkyni museli rozloučit.

Týnečko jsi hluboce vrytá do našich srdcí a nikdy nezapomeneme. Děkujeme, že jsi tu s námi byla, byla jsi jedinečná, byla jsi nezaměnitelná, byla jsi věrná, citlivá a spřízněná duší. Věříme, že na nás dál dáváš pozor ze psího nebíčka a hrdě hledíš na úspěchy tvých potomků.

Výstavní výsledky :
2007 Klubová výstava Rožnov p.R. ve třídě veteránů Výborná 2
Její potomci a jejich DKK:
Narození: 11/2001
Krycí pes: FINN z Akátové aleje DKK 1/1
Potomci: 3 psi z toho 2 po rtg. s výsledkem 0/0
2 feny obě po rtg. s výsledkem 1/1
Narození: 3/2002
Krycí pes: Bady Vislavské údolie DKK 0/0, DLK 0/0
Potomci: 4 psi z toho jeden po rtg. s výsledkem DKK 0/1
Narození: 7/2004
Krycí pes: CH.Bady Vislavské údolie
Potomci: 4 psi výsledky nejsou dosud známy
4 feny z toho rtg. s výsledkem jedna DKK 0/0, DLK 0/0 druhá DKK 2/2
Narození: 5/2005
Krycí pes: CH.Bady Vislavské údolie
Potomci: 2feny + 2psi
Narození: 3/2006
Krycí pes: CH.Bady Vislavské údolie
Potomci: 3psi

2010 BarBar | Přihlášení | kontakt | stránky | mapa stránek | stará verze